نتایج جستجو برای عبارت :

قهر طولانی با همسرو علل و پیامدهای آن

بهرمیلادولایت کعبه رویش وا شده/شادمان درمقدم اوحضرت یکتاشده/فاطمه بنت اسدرا میزبانی کرده است/باعلی این خانه حق بازهم زیباشده/بهر ایزد بندگی را هست استادی بزرگ/اسوه خوب پرستش حضرت مولا شده/مصطفی را جانفشان و جانشینش حیدراست/همسرو همراه مولاحضرت زهراشده/اوپدر بهرامامت تاظهور مهدی است/شیعه تاروزقیامت عاشق آقا شده/مرتضی مشکل گشای اهل عالم میشود/عشق شیعه قطره قطره وصل بردریاشده/حضرتش آتشفشان خیروخوبی درجهان/رحمت مولافراوان ازبردنیاشده/سا

قهر طولانی با همسر/ علل و پیامدهای آن

قهر کردن می تواند به عنوان آسیب زننده ترین مساله به ارتباط همسران باشد

یک فرد با
قهر کردن با همسرش، ممکن است این پیام را منتقل کند که «تو برای من مهم
نیستی و نمی خواهم مشکلم را به درستی حل کنم» و یا این پیام را منتقل کند
که «تو مقصر تمام مشکلات من و زندگیمون هستی و تو باید تلاش کنی که آن ها
را حل کنی»
ادامه مطلب
امروز با دختر خاله رفتیم شهرداری برای دعوا :) .اقاهه از ما ترسید (الکی )
پیاده می رفتیم و حرف میزدیمو غیبت می کردیم (خیلی وقت بودغیبت نکرده بودیم (اینم الکی ))
دختر خاله تعریف کرد :
چند سال پیش  با همسرو و پسرم که ۶ ماهه بود رفتیم تامین اجتماعی 
ادرس رو نمی دونستیم . وقتی پرسیدیم گفتن نزدیکِ
چون گفتن نزدیکِ مسیر رو پیاده رفتیم ولی هر چی می رفتیم نمیرسیدیم(۴ تا چهار راه پیاده رفتیم )
  چون پسرم تپل بود مجبور شدیم،  پسر شش ماهه ام   رو جا به جا کنیم 
خب... حالا که حالم بهتر شده بریم سراغ آنچه گذشتِ این مدت!
روز اولی که رسیدیم مشهد یه تیکه کاغذ دستمون بود با کلمه "شعبه ۵" که هییییچ کس نمیدونست کجاست! حتی به ۱۱۸ زنگ زدم و خواهش کردم به جای شماره تلفن بهم آدرس بده! که گفت چیزی به عنوان شعبه ۵ ثبت نشده! ساکا رو گذاشتیم امانات و باز شروع کردیم پرسیدن آدرس. پنج شیش تا خیابون مختلفو آدرس دادن! :/ بالاخره تو کلانتری ترمینال یکی پیدا شد که آدرس دقیق رو میدونست... 
اسنپ گرفتیم... به راننده اسنپ گفتیم ما دقی
این چند روز نشستم و دارم فایلهای روی کامپیوترمونو دسته بندی و مرتب میکنم. امروز رفته بودم سراغ فولدر عکسها و محو شدم توی خاطرات.
دو سال پیش یه همایشی توی ایتالیا بود که جناب همسر باید شرکت میکرد. توفیق اجباری شد منم همراهش برم. با یکی از همکارای خانمشون همسفر بودیم. و در واقع علت اصلی سفر منم همین بود. جناب همسر ملتمسانه خواهش کردن من همراهشون باشم تو این سفر مختلطی که با همکارشون داشتن [خنده]
اگه سفرای خارجی رفته باشین ، حتما این تجربه رو داری
تفاوت افسردگی و احساس غمگینیهمه ما گاهی اوقات احساس ناراحتی می کنیم ولی این حالت معمولأ کوتاه است و زندگی ما را زیاد تحت تاثیر قرار نمی دهد.اما اگر احساس ناراحتی هفته ها یا ماهها طول بکشد شما ممکن است نتوانید از آن رهائی یابید و افسردگی تمام جوانب زندگیتان را تحت تاثیر قرار میدهد.در این حالت شما به کمک نیاز دارید. به این نکته باید توجه داشت که افسردگی نشانه ضعف نیست و بسیاری از شخصیتهای معروف و موفق به آن مبتلا شده اندبیماری دوقطبی (افسردگی
1-      هدفدار بودن: خانوما باید واسه خودشون هدف داشته باشند این غیر از برنامه ریزی واسه رشد همسرو بچه هاست. منظورم رشد و کمال شخصیه، شخصیه شخصی. ولی هدف باید عالی باشه، هدف عالی درون را رشد میده، نه خونه و ماشینو...
الف ) اولین فایده ی هدفدار بودن : میدونین که وظیفه ی اصلی زن انسان سازیه ، که پایه ای ترینش تربیت فرزند و بعد هم تربیت انسانها در اجتماع هست. در ضمن حضرت علی (ع) فرمودند :" فرزندتان را مطابق زمان تربیت کنید." اگه یه زن خودش راکد باشه،
خود ارضایی یک پدیده جنسی است که با حالت یا کامجویی  انفرادی از خود در جهت رفع نیاز جنسی تعریف می گردد و  به موازات وجود غریزه جنسی در همه ما انسان ها مشترک می باشد.
آسیب های جسمی و روحی که به دنبال تکرار خود ارضایی خود را بروز میدهند  اما مسئله  جدی و مهمیست که باید پیش از آنکه دیر بشو به آن پرداخت.عیب دانستن طرح سوالات جنسی از طرف نوجوانان و یا در معنای کلی تر عدم وجود کتاب و آموزش جنسی موثر در دو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها